Mir Mekanik - Isıtma - Soğutma - Yangın Tesisatı Sistemleri Mir Mekanik - Isıtma - Soğutma - Yangın Tesisatı Sistemleri Duyuruları http://www.mirmekanik.com tr SULTANGAZİ DEVLET HASTANESİ PROJEMİZ TAMAMLANMIŞTIR http://mirmekanik.com/duyurular/7-sultangazi-devlet-hastanesi-projemiz-tamamlanmistir.html http://mirmekanik.com/duyurular/7-sultangazi-devlet-hastanesi-projemiz-tamamlanmistir.html 26 Jan 2019 17:28:54 +0000 Sultangazi Devlet Hastanesi Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve otomotik yangın söndürme işlerimiz devam etmekte.. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın[..] ER-SA Resindance Projesi Tamamlandı http://mirmekanik.com/duyurular/6-er-sa-resindance-projesi-tamamlandi.html http://mirmekanik.com/duyurular/6-er-sa-resindance-projesi-tamamlandi.html 10 Agu 2018 10:02:04 +0000 ER-SA Resindance Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat ve otomotik yangın söndürme işlerimiz devam etmekte.. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın[..] Medical Park Hastane Projesi Tamanlandı... http://mirmekanik.com/duyurular/3-medical-park-hastane-projesi-tamanlandi.html http://mirmekanik.com/duyurular/3-medical-park-hastane-projesi-tamanlandi.html 05 Mar 2015 17:14:45 +0000 Medical Park Hastanesi Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işlerimiz tamamlandı.. Detaylı Bilgi İçin[..] Green Park Otel Projesi Tamamlandı... http://mirmekanik.com/duyurular/2-green-park-otel-projesi-tamamlandi.html http://mirmekanik.com/duyurular/2-green-park-otel-projesi-tamamlandi.html 05 Mar 2015 17:15:55 +0000 Green Park Otel Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işlerimiz tamamlandı.. Detaylı Bilgi İçin[..] İzmir Ege Perla Projesi Tamamlanmıştır http://mirmekanik.com/duyurular/5-izmir-ege-perla-projesi-tamamlanmistir.html http://mirmekanik.com/duyurular/5-izmir-ege-perla-projesi-tamamlanmistir.html 07 Des 2017 16:47:13 +0000 İzmir Ege Perla Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işlerimiz devam etmekte.. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın[..] Acıbadem Özel Diabet Hastanesi Tamamlandı. http://mirmekanik.com/duyurular/4-acibadem-ozel-diabet-hastanesi-tamamlandi.html http://mirmekanik.com/duyurular/4-acibadem-ozel-diabet-hastanesi-tamamlandi.html 05 Mar 2015 17:17:17 +0000 Acıbadem Özel Diabet Hastanesi Projesinde, tüm binada ısıtma, soğutma, yangın ve sıhhi tesisat işlerimiz tamamlandı.. Detaylı Bilgi İçin[..] ADANA 01 BURDA AVM PROJEMİZ TAMAMLANMIŞTIR http://mirmekanik.com/duyurular/8-adana-01-burda-avm--projemiz-tamamlanmistir.html http://mirmekanik.com/duyurular/8-adana-01-burda-avm--projemiz-tamamlanmistir.html 24 Apr 2019 13:22:33 +0000 01 Burda AVMİşveren: BİRLEŞİM MÜHENDİSLİKTarih: 2017  Yeri: Adana Alan: 163.107 m2[..] ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ PROJEMİZ TAMAMLANMIŞTIR. http://mirmekanik.com/duyurular/9-elazig-sehir-hastanesi-projemiz-tamamlanmistir.html http://mirmekanik.com/duyurular/9-elazig-sehir-hastanesi-projemiz-tamamlanmistir.html 10 Agu 2018 10:00:41 +0000   Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü İşveren: RMİ Rönesans Medikal Taahhüt İnşaat A.Ş. Tarih: 2017   Yeri: Elazığ   Alan: 378.000 m2 [..] SKYLAND ŞANTİYESİ DEVAM ETMEKTEDİR http://mirmekanik.com/duyurular/10-skyland-santiyesi-devam-etmektedir.html http://mirmekanik.com/duyurular/10-skyland-santiyesi-devam-etmektedir.html 07 Des 2017 16:46:13 +0000 [..] SEBA OFİS ŞANTİYEMİZ TAMAMLANMIŞTIR http://mirmekanik.com/duyurular/11-seba-ofis-santiyemiz-tamamlanmistir.html http://mirmekanik.com/duyurular/11-seba-ofis-santiyemiz-tamamlanmistir.html 10 Agu 2018 10:01:11 +0000 [..]